Hakkımızda

Hakkımızda

Wolf Tiny , Almanya’dan sonra artık Türkiye’de de sizlerle. Uzun yıllardır Almanya’da yerel bir şekilde faaliyet gösteren firmamız yoğun talep üzerine Türkiye pazarına da girdi. Almanya’da uyguladığımız kalite standartlarından taviz vermeden ürettiğimiz Tiny House’ları Türkiye’deki müşterilerilerimizle buluşturuyoruz. Son yüzyılın trendi olan mobil yaşam ve minimalist özgürlüğü Alman standartları ve kalitesinde yaşamaya hazır olun!

Wolf Tiny, doğada vakit geçirmek isteyen, sağlığına önem veren, sadeliğin ihtişamını önemseyenlerin birinci tercihi oluyor. 
Amacımız insan hayatının kalitesini arttırmak. Kalitemizin ve iletişimimizin güçlü olması sizlerle olan ilişkimizin en önemli parçası… Tiny House modellerimizi ve ürün yelpazemizi her geçen gün arttırırken sektörde en hızlı, en kaliteli ve en güvenilir olmayı hedefledik. Başardık da. Herkesin bir evi olsun diyerek çıktığımız bu yolda ürünlerimizdeki akıllı sistemle teknolojiyi en iyi şekilde size sunuyoruz.

Size ise keyfini çıkarmak kalıyor…


Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi elde etmek için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi elde etmek için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Wolf Tiny, hızlı teslimat, malzeme kalitesi ve müşteri memnuniyeti gibi konularda alanında en iyisidir. Size satış öncesi ve sonrası en iyi hizmeti verebilmek adına tüm birimleri ile müşteri memnuniyeti için çalışır

Katalog Dosyasını İncele Katalog Dosyasını İndir

Teknik Çizim

Teknik Çizim

PDF Dosyasını İncele


İletişim formu aracılığı ile bizlere yazabilirsiniz.


Yorumlar

Yorumlar Açıklama Alanı

 • Emerich Grass

  Her ihtiyacımı karşılayabilen küçük gibi gözüken ama aslında kocaman bir bungalow evim olacağını hep hayal etmiştim. Ağaçlık, doğa ile iç içe bir yere koyduğum evime haftasonları gidiyorum ve iyi ki sizinle tanışmışım diyorum. Büyük camlarından dışarıyı izliyorum, sessizliğin ve doğanın tadını çıkarıyorum. Teşekkürler Wolf Tiny. 

 • Eturas Colombus

  Ailem için bir Tiny House almayı planlarken kendimi bir Tiny House iki tane de Bungalow ev alırken buldum. İyi ki de almışım. Küçük bir işletmemiz oldu ve daha da genişletmeyi planlıyorum. Yeni modellerinizi yakından takip ediyorum ve uzun yıllar sizinle çalışmak istiyorum. 

 • David Strauss

  Instagram’da karşıma çıkan bir video sayesinde ürünlerinizi gördüm. Hemen aklıma yıllardır yapmak istediğim küçük ev geldi. Hem bir türlü başlayamıyordum hem de gözümde büyüyordu. Önce fiyat araştırması yaptım sonra gelip ürünlerinize yerinde baktım. İyi ki yollarımız kesişmiş, her zaman referans müşteriniz olmaya hazırım. Bungalow evimden size çokça selamlarımı gönderiyorum.


  ISO 14001

  ISO 14001

  ISO 3438

  ISO 3438

  ISO 9001

  ISO 9001

  EN 1090 -1

  EN 1090 -1


  • Amazon
  • DHL
  • Aqua
  • Chico
  • Eslauer

  NOKTA TEMEL

  Spot temel, konteynerler için en popüler temel türüdür. Nokta temel, desteklerin altında düzenlenmiştir. Kesin ölçüler için lütfen servis ekibimizden bir temel planı isteyin.

  ŞERİT TEMEL

  Şerit temeller çok popüler ve yaygındır. Kendilerine dikilen taşıyıcı duvarların yüklerini üstlenirler, taşıyıcı olmayan iç duvarlar ise genellikle doğrudan döşeme levhası üzerine dikilir.

  LEVHA TEMEL

  Döşeme temelleri veya temel döşemeler, yüksek bina yükleri nedeniyle tek veya şerit temellerin ekonomik olmadığı durumlarda kullanılır. Kesin ölçüler için lütfen servis ekibimizden bir temel planı isteyin.